Teenused

Looming

Teenus on suunatud kliendile, kel soov saada osa uuest muusikast, seda nautida ja lasta end nn. kõrvust tõsta. Lülitada end välja argipäevast ja kuulata head muusikat. "Meil siin muresid ei ole ega tule, meil on me muusika"

Minu looming on nii põõrane ja hull kui ka rahulik ning meditatsiooni pakkuv. Vaimulik, isamaaline, kurblik või rõõmus. Elik erinev ja erineva maitsega publikule valikuvõimalustega. Aga siiski kõik puhas looming!

Mu looming pakub kasu, sest kõige parem sõber on see, kes annab Sulle kuulata uut muusikat! Ja ma ei võistle. Võta aeg maha... naudi... Nagu õelnud helilooja Bela Bartok: " Võistlused on hobustele, mitte kunstnikele.."

Mentorlus

Kuna olen ka diplomitega pedagoog ja helilooja, siis võin anda mentorlust kompositsioonialastes küsimustes. Võta ühendust ja lepime aja kokku kas videokõneks, saame kokku vms.

Kontserdid

On võimalik tellida konsterte minu loomingu esitajatega. Võimalik koostööd teha kontserdi korraldajatega.

Tellimustööd

Kirjutan ka tellimustõid. Olgu selleks siis kas lühike reklaamklipp, kellegi kooli hümn, pulmavalss vms. Olen olnud akordionist ka improteatris. Teades seega stseene ja võimalik ka filmile muusika kirjutada.

Võta minuga ühendust

kui on soovi täpsemalt arutada ja teavet saada.